SERVO MOTOR TAMİRİ

Servo Motor Tamiri Bizim işimiz…

Firmamız uzun yıllardır servo motor konusunda hizmet veren firmadır. Lenze Servo Motor ürünlerinin hem satışında hem de tamirinde Yetkili Servis olan firmamız müşterilerimize Servo Motor Tamiri konusunda en iyi şekilde hizmetini sunmaktadır.

Servo Motor Tamiri Lenze markası başta olmak üzere tüm markaların servo motor tamiri konusunda en iyi şekilde hizmet vermektedir. Uzman Kadromuz ile birlikte Teknik Servise gelen arızalı servo motorlar ilk başta kayıt altına alınır ve sorun tespiti için kontrollere başlanır. Tespit edilen Rulman, Fren, Sargı, Sapma, Mil, Resolver, Encoder, Redüktör, Açı ayarları gibi sorunlar belirlendikten sonra onarım aşamasına geçilir. Tamir işlemi tamamlanan servo motorlar servo sürücüler ile birlikte yük testine tabi tutulur. Hassaslık ayarları yapılan ve testleri sorunsuz şekilde geçen servo motorlar ısıya dayanıklı boyalar ile boyandıktan sonra müşteriye teslim edilir.

Türkiye‘nin her yerinden “Kargo Sizden, Hizmet Beyz’den” başlığı altında tamire gelen servo motorlar yine özenle muhafazalı sandıklar ile birlikte müşterilerimize sevk edilmektedir.

 

  • Servo Motor Tamiri
  • Çorlu Servo Motor Tamiri 
  • Çerkezköy Servo Motor Tamiri 
  • Kapaklı Motor Tamiri 

 

 

All Rights Reserved Beyz Elektronik