HAKKIMIZDA

   Beyz Elektronik Mak.Otom.San.Tic.ltd.Şti. olarak Endüstriyel Elektronik ve Otomasyon Sistemleri üzerine 2001 yılından bu yana Tekirdağ – Çorlu’da, 2010 yılında Bursa – Nilüfer’ de açılan şubemiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
   Firmamız, endüstriyel elektronik ve otomasyon sektöründe ki firmaların ilk sıralarında yer almaktadır. Kaliteli ürün yelpazemiz ve çözüm odaklı hizmetlerimiz ile müşterilerimize en hızlı şekilde yardımcı olmayı prensib haline getirmiş bulunmaktayız.
   Dünya’nın sayılı markalarından olan Almanya menşei Lenze ve Danimarka menşei olan Danfoss markalarının Trakya ve Güney Marmara Bölgelerinde Yetkili Satış Bayisi ve Türkiye Yetkili Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

   Almanya ve Danimarka’da ki eğitimlere katılmış Uzman personelimiz, gelişmiş test cihazlarını en iyi şekilde kullanan Teknik Servis Kadromuz ve yüzlerce projeye imza atmış Yazılım ekibimiz ile tamamen kurumsal bir firmayız.

          2001 yılında  Endüstriyel Elektronik Otomasyon  sektöründe faaliyet yapmak üzere çıktığımız bu yolda müşterilerimize Memnuniyet Sunmaktan gurur duyuyoruz…

 

All Rights Reserved Beyz Elektronik