• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ 

Beyz Elektronik, Endüstriyel Elektronik ve Otomasyon Sistemleri üzerine Tekirdağ - Çorlu'da 2001 yılından kurulmuş olup 2010 yılında Bursa – Nilüfer’de açılan şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet amacımız, Deneyimli personelimiz, Çalışma anlayışımız ve Dünya’nın Lider Markaları olan Lenze ve Danfoss markalarını sizlere sunmaktan duyduğumuz gurur ile birlikte kalitemizi göstermeye devam edeceğiz.

Lenze Markasının Yetkili Bayi ve Servisi olarak, Satış ve Tamirinde tüm ürünler Almanya’dan ithal olup müşterilerimize Orijinal bir hizmet vermekteyiz. Faaliyet alanımızın ağırlıklı olarak Sürücü olması sebebi ile Lenze ve Danfoss sürücüleri stoklarımızda sürekli bulunmaktadır.

Uzman Kadromuz ve Gelişmiş Test Kontrol Cihazları ile birlikte Müşterilerimize Hızlı Çözümler sunmakla birlikte Satış ve Sonrası Hizmetlerimizi de en hassas şekilde çözümlere ulaştırmaktayız. Proje hizmetlerimiz ve Revizyon çalışmalarımız ile Teknolojinin kapsamış olduğu en iyi çözümleri müşterilerimize sunmaktayız. Gelişen teknolojinin robotik sistemlere doğru yol aldığı bugünlerde adımlarımızı, yatırımlarımız ile birlikte atarak her sektörde yer almaya başlıyoruz.

Beyz Elektronik olarak Lenze ve Danfoss Markalarını kendi markamız olarak benimseyerek diğer markalarında tamirinde aynı hassasiyeti göstermeye özen gösteriyoruz. Sanayi - Otomasyon sektöründe yer alan firmaların Makine imalat ve üretim aşamalarına desteklerimizi esirgememekteyiz. Endüstriyel Sektörde sürücü haricinde yer alan Endüstriyel PC, PLC, HMI, Servo Motor gibi sektörün damarı olan ürünlerinde tamirini en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaktayız.

                                                                                                 Saygılarımızla…